برندگان جایزه تازه کاران سال ۲۰۱۹ شاخه موشن گرافیک درباره ی انگیزه خود چه می گویند؟

Dougalberts (برنده جایزه اول) دانش آموخته در Ringling College of Art and Design

از سنین جوانی متوجه شدم که می خواهم در زمینه خلاقیت کار کنم. هر کیلیکی که با عث ساخت شدن هر چیزی شود به من احساس کار کردن نمی دهد و من را خسته نمی کند.برای من مثل یک بازی بود. یادم است که برنامه نیکلدئون بامپر را نگاه میکردم که می گفتند: “اکنون بیایید به نمایش برگردید.” من تحسین می کردم که چگونه چنین طراحی شگفت انگیزی برای انیمیشن داشتند. برای من سوال می شد که چگونه چنین کار هایی انجام می شوند؟ و چگونه این کار را انجام دهم؟ اکنون ، من فرصت شگفت انگیز را دارم تا هر کاری را دوست دارم انجام دهم. می توانید مرا با یک فنجان قهوه تازه و آشفتگی در حین ساخت کی فریم ها پیدا کنید.

Dwhit (برنده جایزه دوم) دانش آموخته در Savannah College of Art and Design

رشته انتخابی من برای تحصیل در رشته معماری بود اما احساس کردم چیزی در من کم است. من همیشه در جشنواره های موسیقی الکترونیکی عظیمی مانند Ultra ، EDC و غیره شرکت می کردم و با هراس به صفحه ها نگاه می کردم. سرانجام ، من دو دوتا چها رتا کردن تصمیم گرفتم که می خواهم در زمینه انیمیشن و طراحی یک بوم دیجیتال تولید  کنم. این لحظه حدود دو سال پیش اتفاق افتاد ، از آن زمان تاکنون ۱۰۰ درصد وقت خود را صرف توسعه مهارت های خودم کردم و کار خود را اصلاح کردم.

 

Verbadiana (برنده جایزه مردمی) دانش آموخته در University of Hertfordshire

من همیشه علاقه مند به هنر بوده ام. از بدو کودکی ، در نمایشگاه ها و مسابقات هنری متعددی شرکت کرده ام. با این حال ، من در دانشگاه شروع به حرکت درمسیر علاقه خود نسبط به انیمیشن ۲D کردم و یک سال پیش جهان گرافیک های سه بعدی حرکت را برای خودم شروع کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *